עורך דין משפחה בחיפה

עורך דין לענייני משפחה גדלי סולן

גדלי סולן, עורך דין לענייני משפחה וירושה.

סיימתי את לימודי לתואר ראשון במשפטים במכללת “שערי משפט” בשנת 2000 .

כבר בתקופת הלימודים החלטתי כי אעסוק בעתיד בתחום דיני המשפחה והירושה כיוון שמדובר בדיני נפשות הדורשים מיומנות מקצועית ורגישות עילאית ומשכך בחרתי להתמחות במשרד העוסק בדיני משפחה וירושה.

הוסמכתי כעו”ד בשנת 2001 בהיותי בן 26 ומאז אני עוסק בתחום דיני המשפחה והירושה.

אני אוהב את התחום ואת האתגר בניהול תיקים היות ואני אדם לוגי האוהב לפתור חידות ולפצח בעיות ניהלתי , במשך השנים שעברו , תיקים רבים ומגוונים כך שגם צברתי מומחיות רבה בניהול תיקי גירושין מורכבים וסבוכים.

אחד האפיקים בהם אני גאה ביותר במסגרת עבודתי הוא טיפול בתיקים אבודים או תיקים שנוהלו בצורה לקויה או לא נכונה על ידי עורך דין אחר.ברובם המוחלט , הצלחתי לאחר מאמץ רב , להגיע לתוצאות מרשימות לשביעות רצון לקוחותיי.

ההתמקצעות בתחום אחד  – דיני המשפחה והירושה מקנה לי יתרון רב.

ה”אני מאמין” שלי לגבי החיים הוא שאנחנו צריכים ללמוד ולהחכים עם כל יום ולפיכך אני מקפיד להמשיך וללכת להשתלמויות רבות בתחום עיסוקי.

אני מעניק לכל לקוח הנמצא בטיפולי יחס אישי וליווי מלא לאורך כל ההליך ולהבדיל מעורכי דין אחרים מספר הנייד שלי עומד לרשות לקוחותיי ואני זמין עבורם כל שעות היום ואפילו בסופי שבוע למקרים דחופים.

זכיתי להישגים משפטיים רבים במשך השנים ואני מזמין אותך לבוא וליהנות מהידע , הניסיון והיכולת המקצועית שלי וככל שהינך חפץ/ה לקבל ייצוג משפטי איכותי שיוביל אותך לתוצאות הטובות ביותר.

דיני משפחה במשרד:

מסמך משפטי רב חשיבות שאנו מציעים במשרד שלנו עבור מי שרוצים להבטיח את הטיפול בעניינים שלהם במיד הולא יוכלו לעשות זאת בכוחות עצמם בעתיד. עריכת המסמך מאפשרת מינוי ממונה על הטיפול בעניניים שלכם במקרים של דמנציה, אירוע מוחי, תאונה קשה או כל מקרה אחר שיגביל אתכם.

אנו מציעים עריכת הסכם ממון לזוגות שטרם נישאו ולמי שכבר נישאו ויש סיבה לעריכת הסכם שכזה. הסכם ממון מקצועי מסדיר את חלוקת הרכוש, ההון והנכסים בין בני הזוג במקרה וייפרדו בעתיד וחוסך מאבקים משפטיים מיותרים.

המשרד שלנו מספק שירות של עריכת צוואות וקיום צו ירושה. עריכת צוואה חשוב שתהיה מקצועית ותכסה את כל האפשרויות הקיימות כדי לתת לכם שקט שבעתיד לא יהיו ויכוחים ומאבקים בתוך המשפחה שלכם.

התיקים המורכבים והמזוהים ביורת עם דיני משפחה הם אלו של גירושין. המשרד של עורך דין משפחה בחיפה גדלי סולן מספק קשת רחבה של שירות בנושא גירושין משלב היעוץ ועד לליווי משפטי מלא לאורך כל התהליך, כולל טיפול בנושאים של מזונות אישה וילדים, הסדרי ראייה ומשמורת ילדים, חלוקת רכוש ועוד.

ידועים בציבור שחיים יחדיו ומנהלים משק בית משותף מוזמנים לערוך הסכם לחיים משותפים שמסדיר את מערכת היחסים שלהם מבחינה חוקית ופותר בעתיד מחלוקות אפשריות במקרים של פרידה או מוות של אחד מהם.